12 | 07 | 2020
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Witam
Dziś zwięzły materiał dotyczący nowej linii armatury przemysłowej wykonanej ze stali nierdzewnej 316. Dedykowanej do instalacji przemysłowych o ciśnieniu do 10 bar. Oczywiście jak obejrzycie taką złączkę to natychmiast nasunie się pytanie tylko do 10 bar? No tak na więcej trzeba mieć atest a atest jest kosztowny. Ale zdrowy rozsądek podpowiada że wytrzyma więcej, a może nawet znacznie więcej. Ale o tym to piszę tylko na blogu, tak przy kawie lub herbacie bo w opisie pod artykułem nie można.

armatura nierdzewna nyple mufy kolanka 316 1


Wracając do wątku, armatura instalacyjna ze stali kwasoodpornej AISI 316 to naprawdę wysokiej jakości elementy złączne używane szeroko w różnych gałęziach przemysłu min. chemicznym, spożywczym, ciepłowniczym, petrochemicznym, farmaceutycznym, do transportowania wszelakiego rodzaju mediów – od sprężonego powietrza po ciecze, parę wodną i gazy. Wykonanie elementów szacuję na 5. Gwinty oczywiście rurowe typ G zewnętrzne stożkowe a wewnętrzne walcowe.
Asortyment będziemy sukcesywnie poszerzać, na początek mamy mufy, nyple, kolanka różnego rodzaju redukcje, korki zaślepki, trójniki czwórniki i na koniec króćce do wspawania. Wszystko w zakresie gwintów 1/4" , 3/8" , 1/2" , 3/4" i 1" cala. Ponieważ to stal 316 to bez problemu pospawa się Migomatem albo Tigiem.

Na zdjęciu redukcja nierdzewna 3/4 na 1/2 cala więcej wymiarów na naszym sklepie - https://domtechniczny24.pl/armatura-instalacyjna-nierdzewna.html

 

redukcja nierdzewna 3 4 1 2 cala gwint wewnetrzny zewnetrzny 316


Miłego dnia