12 | 07 | 2020
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


     Kamienie szlifierskie Dremel do ostrzenia i szlifowania wykonane z tlenku glinu. Wyrabiane są w różnych zarysach i rozmiarach. Nadają się do roboty przy obróbce przeróżnego rodzaju metali, odlewów i odkuwek, szlifowania spoin i lutów. Doskonale gradują zadziory po cięciu, odlewaniu, pozostawiają powierzchnie zgrubnie oczyszczoną z wyraźnymi rysami tak jak po pilniku.

    Ściernica Dremel SC541 to jeden z grupy produktów z systemem szybkiej wymiany. Być może jest kosztowny, ale jak podczas pracy istnieje potrzeba częstej zmiany ściernic to Speedclic nadaje się idealnie. Tarcza wyśmienicie nadaje się do wykańczania i wygładzania przeróżnych rodzajów metali i odlewów. Została wzmocniona włóknem szklanym, z racji tego nie ma zagrożenia, że tarcza pęknie lub się wykruszy podczas pracy.

     Ściernice Dremel z węglika krzemu przeznaczone są do obróbki materiałów, ceramicznych, porcelany, szkła, kamienia. Nadają się także do obróbki miękkich metali kolorowych i ich stopów. Dzięki zastosowaniu luźnego spoiwa ściernice nie zapychają się i bardziej efektywnie usuwają materiał. Robota na wyższych obrotach i z lekkim dociskiem spowoduje, że nie będą się tak prędko zużywać.

    Specjalistyczne ściernice do ostrzenia pił łańcuchowych. Wytwarzane są w różnych wymiarach, zależnie od modelu łańcucha wybieramy odpowiednią średnicę. Ostrzyć powinno się po każdym napełnieniu zbiornika z olejem do smarowania. Nie można czekać aż łańcuch będzie absolutnie tępy.